15 - 17 березня 2022
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English

Новини

Форум фермерських технологій 2018 відкрито!

20 – 22 лютого у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проходитимуть визначні події для агропромислового комплексу, харчопереробної промисловості, холодильної галузі — XVІI міжнародна виставка технологій промислового холодопостачання «Промисловий холод», Форум фермерських технологій, Фермерський ярмарок контрактів, виставка обладнання і технологій для зберігання, післязбиральної та передпродажної доробки врожаю «Сховища для фруктів, овочів, ягід» і спеціалізована виставка технологій та обладнання для тепличної галузі «Тепличне господарство».

Згідно з проведеним наприкінці 2017-го року дослідженням Аграрного бізнес-клімату (АВІ), в Україні спостерігається поліпшення сприйняття бізнес-клімату агровиробниками. Респонденти досить впевнені у стійкості власного бізнесу, відзначивши підвищення рівня доходів, збільшення кількості працівників і позитивні очікування щодо подальшого зростання грошових надходжень. Позитивний тренд простежується і в оцінці доступу до високоякісної сучасної техніки і машин з одночасним наміром аграріїв збільшити кількість власної техніки.

За результатами І-го півріччя 2017 року, в агропромисловому комплексі країни реалізовуються 233 інвестиційних проекти. Підприємці та холдинги вкладаються у будівництво і реконструкцію, розвиваючи скотарство, свинарство, птахівництво, овочесховища, зрошення тощо. Загальна вартість проектів становить понад 36,7 млрд. гривень. Найбільша кількість проектів впроваджується у Полтавській, Черкаській, Херсонській, Вінницькій, Київській та Кіровоградській областях — від 23 до 18. Вартість проектів варіюється від 0,9 млн. до 9,6 млрд. грн. 88% від загальної кількості — проекти до 100 млн. грн.

Для стимулювання створення фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації у 2018 році Уряд передбачив 1 млрд. гривень. Також аграрії зможуть скористатися підтримкою в рамках програми розвитку галузі тваринництва, на яку передбачено 4 млрд. грн. Серед напрямів підтримки — також розвиток хмелярства, закладання молодих садів, виноградників та ягідників і догляд за ними, здешевлення кредитних ресурсів. Ще майже 1 млрд. грн. заплановано на програму часткової компенсації вартості с/г техніки та обладнання українського виробництва.

Усе необхідне для розвитку фермерства в Україні — технології та обладнання для вирощування, зберігання, переробки, логістики, транспортування врожаю і готової продукції — презентує комплекс подій «Промисловий холод», Форум фермерських технологій, «Сховища для фруктів, овочів, ягід», «Тепличне господарство». Експозиція об’єднує понад 120 компаній-учасниць з України, Данії, Нідерландів, Німеччини, Польщі, серед яких — провідні гравці галузі: AGRID, AGRO-STAR, BITZER, Eurocool, GREEN FROST, ROYAL BRINKMAN, «АГРОЦЕНТР УКРАЇНА», «Домус Фрігус», «Імперіал Груп Україна», «Інсолар», «ЛЛЕНТАБ УКРАЇНА», «Мірс», «Полімерцентр», «Преміум клімат», «Розетта Агро», «СТОР», «Стрий-холод» та ін. Виставки створюють інтерактивний майданчик для спілкування професіоналів всіх суміжних ринків, моніторингу ринку фермерської продукції, пошуку каналів збуту.

Вперше в рамках Форуму фермерських технологій відбудеться Фермерський ярмарок контрактів — новий B2B-захід, що представить крафтову продукцію від фермерів, готових співпрацювати з торговельними мережами та закладами громадського харчування.

Найповнішу інформацію про виставкові заходи та поточні події ви завжди можете отримати у прес-центрі на виставках, а також у Інтернеті: www.promholod.euroindex.ua, www.fermerua.com, www.storage.euroindex.ua, www.greenhouse.in.ua. Також читайте виставкові новини на www.facebook.com/fermer.forum. Контактна особа: Марина Клішина, PR-менеджер, компанія «Євроіндекс», e-mail: klishina@eindex.kiev.ua, тел.: (067) 509-7016


22.02.2018