ENG   
Головна > Новини

Новини

«ІН ВІТРО ПЛАНТ» проведе семінар, присвячений інноваціям у біотехнології індивідуального мікророзмноження, ДНК-технології експертизи сортів і контролю якості етапів створення посадматеріалу

21 лютого об 11:00 у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» в рамках Форуму фермерських технологій відбудеться семінар «Інноваційні підходи в біотехнології індивідуального мікророзмноження, ДНК-технології експертизи сортів і контроль якості етапів створення посадматеріалу». Доповідач — Тетяна Михайлівна Корня, директор, кандидат біологічних наук, ТОВ «Науково-виробничий центр «ІН ВІТРО ПЛАНТ».

ТОВ «Науково-виробничий центр «ІН ВІТРО ПЛАНТ» офіційно існує з 2015 р. Відносно молоде, але свою діяльність у розробках технологій in vitro почало задовго до формування самого підприємства. Загальний досвід роботи на науковому рівні становить вже 10 років. Головною ідеєю підприємства є розмноження під замовлення з будь-якої рослини з метою розширити можливості обробітку культур і вивести тепличну галузь на промислові масштаби. Таким чином, виробництво являє собою БІОКСЕРОКС без істотних обмежень, включаючи такі складні для розмноження культури, як горіхоплідні. Кожен, хто бачить себе у тепличної галузі, може принести нам свою рослину і отримати розкопійовані клони на найбільш ранній стадії їх можливого тепличного дорощування, не вкладаючи зайвих коштів на «посередництво» та інші невиправдані капіталовкладення. Підприємство гарантує високу приживлюваність та надає технологічне супроводження і консультації.

Цього року ми також розширюємо свої можливості технологіями ДНК, що якісно покращить роботу не тільки у розмноженні, але і в реєстрації сортів рослин та збереженні авторських прав їхніх власників.


02.02.2018

     НОВИНИ

Форум фермерських технологій 2018 відкрито!Запрошуємо відвідати стенд «Гуміно де галліна» від компанії Інтегро!Утеплення фруктосховищ та овочесховищ пінополіуретаном від «Медіа-Пласт Україна» «Авіа-Плаза Плюс» презентує дрони для аграріїв на Форумі фермерських технологій 2018 ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна» візьме участь у Форумі фермерських технологій 2018Ягоди від «ВЛТ ФЛОРА» на Фермерському ярмарку контрактів 2018«ІН ВІТРО ПЛАНТ» проведе семінар, присвячений інноваціям у біотехнології індивідуального мікророзмноження, ДНК-технології експертизи сортів і контролю якості етапів створення посадматеріалуПриглашение на 6-й ежегодный агрохимический форум KIEV AGROCHEM FORUM 2018Запрошення на конференцію-виставку «Сучасне тепличне господарство 2018»Будівництво теплиці від «А» до «Я» — на стенді компанії «Агроліум»

Всі новини