ENG   
Головна > Новини

Новини

Будівництво теплиці від «А» до «Я» — на стенді компанії «Агроліум»

Створити індивідуальний тепличний комплекс з нуля — від розробки бізнес-плану до готової будівлі та комплексного оснащення — допоможе вам компанія «Агроліум», учасник Форуму фермерських технологій 2018, який пройде у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» з 20 по 22 лютого.

Українська компанія «Агроліум» спеціалізується на зведенні промислових теплиць і зарекомендувала себе як флагман вітчизняного ринку з реалізації технологічного обладнання для вирощування рослинної продукції. Знаючи про будівництво теплиць в Україні все, досвідчені консультанти готові надати висококваліфіковану допомогу щодо вибору оптимального обладнання (за технологіями вирощування квітів, овочів, ягід), складання успішних і ефективних бізнес-планів. Надаються експертні консультації: рекомендації фахівців фірми дозволять кожному замовнику виконати будівництво теплиць максимально вигідно.

Крім тепличного обладнання, у «Агроліум» ви зможете придбати й інші необхідні компоненти, які прискорять процес вирощування рослин. Наприклад, кокосовий торф — органічний продукт, здатний увібрати в себе велику кількість води з подальшим проникненням її в ґрунт. Зі звичайного бруска торфу ви зможете отримати великий обсяг готового ґрунту. Це може бути і чиста ґрунтовка, і суміш з піском або ґрунтом — залежить від вашого бажання. Таке рішення підходить абсолютно всім типам рослин, особливо вдало поєднується з тропічними видами. Це сучасне рішення для росту і розвитку рослин абсолютно екологічно чисте і нешкідливе.

Замовити запрошення на виставку можна за посиланням www.fermerua.com


30.01.2018

     НОВИНИ

Форум фермерських технологій 2018 відкрито!Запрошуємо відвідати стенд «Гуміно де галліна» від компанії Інтегро!Утеплення фруктосховищ та овочесховищ пінополіуретаном від «Медіа-Пласт Україна» «Авіа-Плаза Плюс» презентує дрони для аграріїв на Форумі фермерських технологій 2018 ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна» візьме участь у Форумі фермерських технологій 2018Ягоди від «ВЛТ ФЛОРА» на Фермерському ярмарку контрактів 2018«ІН ВІТРО ПЛАНТ» проведе семінар, присвячений інноваціям у біотехнології індивідуального мікророзмноження, ДНК-технології експертизи сортів і контролю якості етапів створення посадматеріалуПриглашение на 6-й ежегодный агрохимический форум KIEV AGROCHEM FORUM 2018Запрошення на конференцію-виставку «Сучасне тепличне господарство 2018»Будівництво теплиці від «А» до «Я» — на стенді компанії «Агроліум»

Всі новини