ENG   
Головна > Новини

Новини

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» стартує з Форуму фермерських технологій 2017

Конференція «Проект USAID «Агросільрозвиток»: перспективи та можливості» має на меті донести до потенційних партнерів Проекту інформацію про проект та програми, які він започатковує з метою підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні. Конференція проводиться у рамках серії міжнародних форумів і виставок з питань розвитку фермерських технологій, тепличного господарства та експорту сільськогосподарської продукції, які відбуватимуться з 21 по 23 лютого 2017 р. у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Конференція розпочнеться з церемонії офіційного відкриття Проекту. Цей захід відбудеться в рамках відкриття виставки. У церемонії відкриття Проекту візьме участь пані Посол США Марі Йованович, представники посольства Голландії та Німеччини, депутати Верховної Ради України, керівники профільних галузевих асоціацій та учасники форумів.

Після відкриття Проекту керівники основних напрямів роботи Проекту преддставлять можливості, які відкриватимуться перед фермерськими господарствами, малими і середніми сільськогосподарськими підприємствами та кооперативами в рамках різноманітних грантових програм підвищення спроможності, які планує Проект. По завершенні презентацій буде проведена передаплізкційна конференція для бажаючих взяти участь у грантовій програмі з підтримки розвитку аграрних МСП.

Модератори: Валерій Пекар, «Євроіндекс», Володимир Бурий, Проект «Агросільрозвиток»

До участі запрошуються представники малих і середніх сільськогосподарських підприємств та кооперативів, інші зацікавлені сторони – потенційні партнери проекту, журналісти.


ПРОГРАМА

11.00 - 11.30 Реєстрація
11:30 – 12:30 Церемонія відкриття Проекту в рамках відкриття форуму
12:30 – 13:00 Перерва на каву
13:00 – 13:45 Презентація Проекту USAID «Агросільрозвиток»:

Панель 1: Трансформація аграрної політики і створення сприятливого бізнес-середовища: як усунути бар’єри?
Олександр Каліберда, керівник напряму аграрної політики

Панель 2: Покращення експортної конкуретноспроможності: як не втратити можливостей і «нагодувати майбутнє»?
Микола Гриценко, керівник напряму розвитку аграрних ринків

Панель 3: Занепад села чи сільський розвиток: як зробити українське село процвітаючим?
Світлана Прокопенко, керівник напряму сільського розвитку

13:45 – 14:00 Перерва на каву
14:00 – 15:00 Передаплікаційна конференція «Грантова програма “Підтримка розвитку
аграрних МСП”: як подати заявку, запитання і відповіді»
15:00 – 15:30 Підбиття підсумків

***

Мета Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток») ̶ сприяти комплексному і стійкому економічному зростанню шляхом розвитку сільського господарства України. Проект працює над зниженням бар’єрів та підвищенням конкурентоспроможності продукції та якості управління в аграрній галузі. Це забезпечить кращі можливості для працевлаштування сільського населення та привабливі умови проживання в сільській місцевості України.

Цілі Проекту:
1. Покращення ділового середовища та ефективності врядування в аграрному секторі.
2. Збільшення обсягу інвестицій, підвищення продуктивності, рівня зайнятості й доходів у сільськогосподарському секторі.
3. Поліпшення добробуту сільських громад і вразливих категорій виробників.

Проект триватиме до липня 2020 року.

Докладніша інформація про проект: https://www.facebook.com/usaid.ards


02.02.2017

     НОВИНИ

Форум фермерських технологій 2018 відкрито!Запрошуємо відвідати стенд «Гуміно де галліна» від компанії Інтегро!Утеплення фруктосховищ та овочесховищ пінополіуретаном від «Медіа-Пласт Україна» «Авіа-Плаза Плюс» презентує дрони для аграріїв на Форумі фермерських технологій 2018 ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна» візьме участь у Форумі фермерських технологій 2018Ягоди від «ВЛТ ФЛОРА» на Фермерському ярмарку контрактів 2018«ІН ВІТРО ПЛАНТ» проведе семінар, присвячений інноваціям у біотехнології індивідуального мікророзмноження, ДНК-технології експертизи сортів і контролю якості етапів створення посадматеріалуПриглашение на 6-й ежегодный агрохимический форум KIEV AGROCHEM FORUM 2018Запрошення на конференцію-виставку «Сучасне тепличне господарство 2018»Будівництво теплиці від «А» до «Я» — на стенді компанії «Агроліум»

Всі новини